• 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı
  • 5-8 Mart 2020
Kalan Süre

Haberler

Sektörün profesyonelleri Mersin Tarım Fuarı'na akın ediyor

Mersin'de bu yıl 15.'si düzenlenecek Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında Yenişehir Fuar Merkezi'nde tarım sektörü profesyonelini bir araya getiriyor. Doluluk oranı, % 80'e ulaşan fuar için yurtiçi ve yurtdışı katılımcı ve ziyaretçi çalışmaları devam ediyor.
 
Türkiye'nin en büyük sera alanlarına sahip olan ve yüksek tarımsal üretim potansiyeli özelliği taşıyan Mersin'de gerçekleştirilecek fuar, yurtiçi ve yurtdışından toplam 40.000'in üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.
 
 
 
Türkiye'nin her yerinden ziyaretçi akını…
 
Yurt içinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası, Türkiye Ziraatçılar Derneği, T.C. Orman ve Bakanlığı İl Müdürlükleri, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi ve dernekler ile birlikte sürdürülen çalışmalar kapsamında Isparta, Konya, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Antalya, Gaziantep, Hatay, Mersin, Adana, Osmaniye, ve Şanlıurfa'dan otobüslerle gelip fuarı ziyaret edecek profesyonellerin yanı sıra Mersin ve Adana köylerinden her gün servis otobüslerimizle ring seferler düzenlenecektir.
 
Tarım sektörünün dev firmalarına ev sahipliği yapacak 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı'nda Tüm sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, uluslararası pazarlara açılmak, rakiplerinizden önde olmak ve ticari hedeflerinize ulaşmak için siz de yerinizi ayırın…