• 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı
  • 5-8 Mart 2020
Kalan Süre

Haberler

Iraklı işadamlarından Mersin Tarım Fuarı'na çıkarma!

Mersin Tarım Fuarı, Türkiye-Irak Yatırım, Ticaret ve Tarım Zirvesi katılımcılarını ağırlayacak…
 
Türkiye'nin tarım ürünleri üretimi ve ihracatına çok büyük katkılar sağlayan Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 5 Mart 2020 tarihinde, CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.
 
Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilen Mersin Tarım Fuarı, ondört yılın ardından sağladığı başarıyla yine sektörün tüm aktörlerini Ortadoğu'nun dünyaya açılan kapısı olan Mersin' de buluşturacak.
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da yurtdışından önemli sayıda profesyonel ziyaretçi ve alıcıları bir araya getirecek olan fuar, ayrıca TISİAD 4. Türkiye-Irak Yatırım, Ticaret ve Tarım Zirvesi'na katılan işadamları ve yatırımcıları da ağırlayacak.
 
Mersin'de fuarımızla eş zamanlı olarak gerçekleşecek zirve programında Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) işbirliği ile Bağdat, Necef, Basra, Erbil, Süleymaniye'den gelecek işadamları fuar ziyaretinde bulunarak tarımın ve ticaretin gelişmesine önemli katkı sağlayacaklar.
 
Yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçilerin yeni tarım teknoloji ve ürünleri ile tanışarak verimli iş görüşmeleri yapma fırsatı yakalayacakları fuarda sizler de yerinizi ayırın…