• 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı
  • 5-8 Mart 2020
Kalan Süre

Haberler

Mersin Tarım'da seminer ve konferanslar sektöre ışık tutacak

Mersin, bir liman kenti olması, gelişmiş ulaşım olanakları ve bölge ülkelerine yakınlığı nedeniyle önemli bir ihracat potansiyeli taşırken, Mersin Tarım Fuarı, hem Mersin'in hem de sektörün ihracatına önemli katkılar sunacak.
 
Her yıl yurtdışından önemli sayıda profesyonel ziyaretçi ve alıcıları ağırlayan Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi'nde 05-08 Mart tarihleri arasında düzenlenecek, sektörün öncü ve uluslararası firmalarını bir araya getirecek.
 
Türkiye'nin en büyük sera alanlarına sahip olan ve yüksek tarımsal üretim potansiyeli özelliği taşıyan Mersin'de düzenlecek fuar kapsamında Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası, Tarım İl Müdürlükleri, kooperatif ve dernekler ile işbirliği içinde gerçekleştirilecek olan seminer ve konferanslar sektöre büyük katkılar sağlayacak.
 
Tarım sektörünün dev firmalarına ev sahipliği yapacak 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı'nda Tüm sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, uluslararası pazarlara açılmak, rakiplerinizden önde olmak ve ticari hedeflerinize ulaşmak için siz de yerinizi ayırın…